niedziela, 28 października 2007
Spacer po Starym Cmentarzu


Ostatni "Spacerownik" łódzkiej "Gazety Wyborczej" zaprowadził tłum łodzian na najstarszą nekropolię w mieście. Po ewangelickiej częśći cmentarza oprowadzali jak zawsze Ryszard Bonisławski i Joanna Podolska.Pełna fotorelacja


poniedziałek, 22 października 2007
Dwa Hiltony

Pięciogwiazdkowy hotel Hilton powstanie w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulicy Piotrkowskiej z Mickiewicza. W 27 kondygnacyjnym budynku powstanie m.in. centrum konferencyjno – biurowe.

Hilton
Drugim hotelem sieci Hilton w Łodzi będzie czterogwiazdkowy Hilton Garden Inn, który powstanie w kompleksie sportowo-rekreacyjnym na Zdrowiu, obok aquaparku "Fala" i nowej hali sportowej.

Hilton Garden Inn
PS. Tym wpisem chciałbym zapoczątkować kategorię, w której zamiast własnych fotek prezentować będę wizualizacje najważniejszych inwestycji realizowanych w naszym mieście. Pozdrawiam :)
12:04, miki.polska , Inwestycje
Link Komentarze (1) »
piątek, 12 października 2007
Kościół św. Mateusza


Na zaprzyjaźnionych łódzkich fotoblogach odbywa się prawdziwy festiwal zdjęć tej pięknej świątyni. Kościół św. Mateusza został zbudowany w stylu neoromańskim. Budowla w zarysie oparta jest na planie krzyża greckiego.

Wpisy z pozostałych blogów:
→ Łódź na nowo
→ Łódź rysowana światłem
→ Moja Łódź
→ Foto z innej beczki

19:17, miki.polska , Świątynie
Link Komentarze (3) »
Reymont


Na Placu Reymonta stoi oczywiście pomik wielkiego pisarza, noblisty. Drugim monumentem poświęconym autorowi "Ziemi obiecanej" jest Kuferek Reymonta na Piotrkowskiej.

14:49, miki.polska , Pomniki
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 38

Przeczytaj !